Најава за член

Здраво пак, пријателе. Најави се за да започнеме
Задолжително поле
Задолжително поле

Facebook

Регистрација за член

Подготвени да ги добиете најдобрите понуди? Ајде да започнеме!

Ресетирање лозинка

Ја заборавивте лозинката? Без гајле ќе се справиме со тоа
 • Емаил
 • Претплати се

  Внесете го Вашето име и е-маил адреса за да ги добивате најдобрите понуди и попусти, како и наградни игри!

  60% попуст на кактус „Ноќна Кралица“

  Кактус „Ноќна Кралица“ од с.Вратница за само 60 денари

  60ден. Купи Сега
   • Вредност150 ден.
   • Попуст60%
   • Заштеда90 ден.
  • Време преостанато
  • Купени: 13/∞
   • Сподели:
  Со купонот добивате

  Млад кактус.

   

  Детален опис на купонот

  Во с. Вратница се одгледуваат голем број разновидни кактуси. Еден од нив е прекрасната “Ноќна кралица”. Кактусот е многу здрав за заштита од штетните зрачења од компјутерите. Искористете ја шансата и подарете си себе си или на пријател. Кактусите може да ги подигнете и од продажно место во Скопје и во с. Вратница каде што се одгледуваат кактусите и каде што ќе имате можност да го видите широкиот асортиман на кактуси кои го нуди Вратница.

   

  Правила

  • Едно лице може да купи неограничен број на купони 
  • Купонот може да се купи и да се даде како подарок 
  • Купонот го добивате на вашата електронска пошта и на вашиот профил на МКупон 
  • Со вас понесете го испечатен купонот, испратете го на е-маил адресата или покажете го од вашиот смарт телефон 

  Мапа

  Снабдувач: Вратница Кактус

  Град: Скопје

  Локација: БМГ Универзум Ул. Виктор Иго бр. 6А Скопје, Македонија;
  Вратница 101 бр.46

  Телефон: 044/451 020

  Facebook страна